Sündmuste kalender - 03-04-2018


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Tänased üritused
*Näitused
Nädala eelinfo
17. nädal
16. nädal
Ametlikud teated
*2018. aasta hajaasustuse programm on avatud 9.04-11.06
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

03-04-2018

03-04-2018 toimuvad üritused

-üritus-:*Näitused
-aeg-:18.01.2018 -kuni- 30.04.2018
-lisainfo-:Väike-Maarja vallamaja II korruse koridori seintel on avatud õpetaja Maie Lepiku kunstiringis maalimist harjutava Urve Salumäe tööde näitus.

Väike-Maarja raamatukogus on avatud näitus "Arhitektuur paberis ja paberist".
Info: Kristel Lehtme, tel 325 5034 

Simuna rahvamajas on avatud näitused: "Simuna Naisteklubi 100; Simuna raamatukogu 100"; "Eesti Vabariik 100 Simunas". Info: Auli Kadastik, tel 323 7217

Rakke kultuurikeskuses on avatud Tiiu Tagametsa maalide näitus. Tutvustus Info: Rene Põllumaa, tel 5569 2792 

Näitusi saab külastada asutuste lahtiolekuaegadel.

-üritus-:*Korvpallivõistlus Väike-Maarja spordihoones
-aeg-:03.04.2018
-lisainfo-:Teisipäeval, 3. aprillil kell 19.15 kohtuvad Väike-Maarja spordihoones Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliiga Play-offis Väike-Maarja Päästekool ja Simuna SK.

Info: Jane Kool, tel 518 4071

03-04-2018 lisatud uudised

-uudis-:Noormaadlejad olid edukad Tallinn Openil
-lisatud-:03.04.2018, 09:00
-sisu-:31. märtsil ja 1. aprillil osalesid Väike-Maarja rahvaspordiklubi noormaadlejad Tallinnas Saku Suurhallis toimunud rahvusvahelisel maadluse suurturniiril Tallinn Open.

Esindatud oli 27 riiki kokku ca 2100 osalejaga 240 klubist.

Kuna seekord autasustati kehakaaludes kuut parimat, oli pjedestaalile asja neljal meie klubi maadlejal.

Kreeka-rooma maadlus:
2. koht – Remo Ojaste
7. koht – Andris Pent
14. koht – Sander Kriel
14. koht – Virgo Raja
15. koht – Mikk Sikkar

Vabamaadlus:
6. koht – Robin Mathias Engaste
8. koht – Remo Ojaste
10. koht – Virgo Raja
10. koht – Astor Argos
12. koht – Siim Argos
12. koht – Kristjan Jaago

Naistemaadlus:
5. koht – Eva-Maria Raudsepp
5. koht – Anu-Liis Raudsepp
11. koht – Jonete Visnapuu 

Lembit Kalter
maadlustreener