Sport / Naisekandmine / 2009


Sündmuste kalender
E T K N R L P
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Nädala eelinfo
45. nädal
44. nädal
Ametlikud teated
*Valla 2014. a hankeplaan
*Vallavalitsus müüb korteriomandi
*Vallavalitsus üürib välja ruumi Väike-Maarja sauna hoones
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kas osaled Priit Pärna animafilmiõhtutel Väike-Maarja seltsimajas 27.-29. oktoobril?
Osalen kindlasti
Ei tunne filmiõhtute vastu huvi
Filmiõhtuid võiks tihedamini olla
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Statistika
Kirjeid külalisteraamatus: 517
Kasutajaid: 622
Foorumis teemasid: 141
Foorumis postitusi: 329
Koostööpartnerid

2009

Protokollid *.pdf failidena:

Vabastiilis individuaalvõistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
70 Alar Voogla ja Kristi Viltrop Rakvere linn 0:58,90 I  
72 Tõnis Tulp ja Lisette Mägi Kadrina vald 0:59,70 II  
66 Madis Uusorg ja Inga Klauson Nõva/Tallinn 1:00,30 III  
64 Egon Keinaste ja Ann Uusmaa Rakvere linn 1:01,80 4  
63 Andres Laanemägi ja Reelika Järv Kadrina vald, Hulja 1:09,50 5  
73 Priit Randman ja Anna-Liisa Kuslap Kadrina 1:10,40 6  
67 John Lund ja Kadi Viks Tampere/Põltsamaa 1:11,10 7  
75 Ahti Männik ja Anne Ilus Järvamaa 1:11,80 8  
61 Margus Kõiv ja Agnes Lõssova Viljandi maakond, Karksi vald 1:15,40 9  
62 Janno Sild ja Anu Sild Viljandi linn 1:31,30 10  
65 Mikk Põdra ja Mariliis Tulit Toila 1:37,00 11
 *
74 Kaupo Kivisoo ja Maiu Krik Tallinn 1:45,80 12
 *
71 Urmo Uustalu ja Kerli Pilt Rakvere linn 1:48,40 13
 *
69 Jako Laanemägi ja Maarja-Liisa Käärid Tallinn/Tartu 2:03,10 14  
68 Hans Kruusamägi ja Siret Kotka Väike-Maarja 3:00,70 15  
76 Väike-Maarja Härjad Väike-Maarja 5:00,00 16  
* - trahv 15 sekundit


Sprindi lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
93 Renno Remmel ja Merlin Linnusaar Tallinn 0:15,50 I  
92 Alar Voogla ja Kristi Viltrop Rakvere linn 0:15,70 II  
94 Andres Laanemägi ja Reelika Järv Kadrina vald, Hulja 0:17,10 III  
95 Egon Keinaste ja Ann Uusmaa Rakvere linn 0:18,20 4  
97 Mikk Põdra ja Mariliis Tulit Toila 0:19,00 5  
91 Margus Kõiv ja Agnes Lõssova Viljandi maakond, Karksi 0:34,50 6  
98 Kaupo Kivisoo ja Maiu Krik Tallinn 0:36,20 7  
96 Artjom Arhangelski ja Ann Uusmaa Rakvere linn DNF 8  
* - trahv 15 sekundit


Võistkondliku võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Asutus Võistlejad Aeg Koht trahv
2 SÕBRAD Merlin Linnusaar, Mauri Zahkna, Marek Zahkna, Renno Remmel 1:16,40 I  
1 VIKE Kristi Viltrop, Alar Voogla, Artjom Arhangelski, Egon Keinaste 1:31,40 II  
4 Rahvasportlased Kady Armipaik, Kristjan Adamson, Tauno Sasmin, Kaupo Sasmin 1:48,60 III  
3 Väike-Maarja vald Siret Kotka, Ants Liivak, Hans Kruusamägi, Raul Veia 2:02,70 4  
5 Väike Maarja Lili Guitor, Raimo Maasik, Siim Kesler, Raivo Tammus 2:35,90 5  
* - trahv 15 sekundit