Uudised - Lääne-Viru maavalitsus ootab kandidaate aasta tervisedendaja tunnustamiseks


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Tänased üritused
*Näitused
*Rakke esivõistlused piljardis
Nädala eelinfo
17. nädal
16. nädal
Ametlikud teated
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Lääne-Viru maavalitsus ootab kandidaate aasta tervisedendaja tunnustamiseks

Aasta tervisedendaja tiitli andmisega tunnustatakse inimesi, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega olnud eeskujuks, silmapaistvalt panustanud maakonnas inimeste tervise parendamisse ja väärtustamisse ning edendanud valdkonda paikkonna tasandil.

„Märgakem ja tunnustagem enda ümber neid, kes oma aega ja energiat panustavad maakonna tervisedenduse järjepidevaks arenguks,“ kutsus üles Lääne-Virumaa tervisedendaja Kaidy Aljama esitama ettepanekuid aasta tervisedendaja tiitliga tunnustamiseks.

Esitada võib kõiki tublisid inimesi, kes panustavad rahvastiku tervise edendamisse oma igapäevase töö käigus, projektipõhiselt või vabatahtlikult.

Kandidaatide esitamisel palutakse märkida tunnustust vääriva inimese nimi ja kontaktandmed ning lühikirjeldus tunnustamist väärivatest tegevustest. Ettepanekuid oodatakse 1.novembriks Lääne-Viru maavalitsuse nimele märgusõnaga „Aasta tervisedendaja“ aadressile Kreutzwaldi 5, Rakvere, 44314 või e-postile Kaidy.Aljama@laane-viru.maavalitsus.ee. Otsuse laureaadi kohta teeb Lääne-Viru Tervisenõukogu.

Nominendid ja laureaadid kuulutatakse välja 23. novembril toimuval kodanikuühenduste konverentsil AQVA konverentsisaalis.

Seni on Lääne-Viru maakonnast on tunnustust pälvinud Lääne-Viru maavalitsuse tervisedenduse spetsialist Olga Boitsov (2012), Päästeameti Ida päästekeskuse juhtivspetsialist Milvi Kompus (2013), Rakvere Triinu lasteaia õpetaja Viivika Roostar (2014), Haljala Gümnaasiumi sotsiaalpedagoog Tiina Pihlak (2015), Uhtna Kooli sotsiaalpedagoog Margit Lichtfeldt (2016), Ida prefektuuri teabebüroo vanemkorrakaitseametnik Annela Floren (2016).

Kristel Kitsing
avalike suhete peaspetsialist
Lääne-Viru Maavalitsus