23.10 Lääne-Virumaa MV judos kehakaalus -60kg meeste arvestuses Andres Märtin Metsallik III koht

22.10 Lääne-Virumaa MV B-vanuseklassile judos kehakaalus -50kg Andres Märtin Metsallik I koht

01.10 Tartu Rahvusvaheline S√ľgisturniir Judos B-vanuseklass kehakaalus -50kg Andres M√§rtin Metsallik III koht

11.09 SEB Tallinna Maraton 10 km Madis Sillamaa aeg 0:42,14 koht 231

06.08 Tristar Estonia triatlon (300 m; 30 km; 3 km) Tauno Ojasaar aeg 1:30,00 koht 78

(100 m; 10 km; 1 km) Kert Ojasaar aeg 0:30,16 koht 26

30.07 Ebavere kange triatlon (300 m; 15 km; 2,5 km) Tauno Ojasaar aeg 52,27 koht 15

(150 m; 15 km; 2,5 km) Kert Ojasaar aeg 51,27 koht 11

09.07 P√ľhaj√§rve jooks 10,7 km Tauno Ojasaar aeg 1:05,11 koht 778

  Merike Ojasaar aeg 1:37,28 koht 984

04.06 Simuna-Laekvere rahvajooks 10 km Madis Sillamaa aeg 41:35 koht 13

Erkki Sillamaa aeg 50:52 koht 46

Viljar Sillamaa aeg 54:24 koht 57

Tauno Ojasaar aeg 54:29 koht 60

Silver Sillamaa aeg 55:07 koht 61

Eerik Sillamaa aeg 57:45 koht 70

¬† ¬†10 km kepik√Ķnd Maie Ojasaar

Merike Ojasaar

29.05 "Vigurv√§nt 2011"¬† Ida Regiooni¬† finaalv√Ķistlusel poiste individuaalarvestuses Lehar Madis Metsallik I koht

29.05 Tartu Rattaralli 135 km Tauno Ojasaar aeg 5:06:34 koht 1620

28.05 Emumäe jooks 5,6 km Tanel Ojasaar aeg 30:39 koht 24

      Greete Ojasaar aeg 41:27 koht 53

      Merike Ojasaar aeg 46:30

08.05 Tartu Jooksumaraton 23 km Tauno Ojasaar aeg 2:28:00 koht 1473

     10 km Kert Ojasaar aeg 55:13

¬† ¬† ¬†10 km kepik√Ķnd Merike Ojasaar aeg 1:25:27

01.05 Suurjooks √ľmber Viljandi j√§rve 12 km Kert Ojasaar aeg 1:07:56 koht 1806

  Tauno Ojasaar aeg 1:08:16 koht 1825

  Tanel Ojasaar aeg 1:33:10 koht 2620

12 km kepik√Ķnd Merike Ojasaar aeg 1:43:47

30.04 Tartu Rahvusvaheline Kevadturniir judos - D-vanuseklassis kehakaalus -30kg Lehar Madis Metsallik III koht

19.03 Korvpall: M√§√§ri k√ľla - SK Aaspere¬†¬†¬†¬†¬† 67:82

10.03 L√§√§ne-Virumaa algklasside suusatamise esiv√Ķistlustel I-IIIkl. arvestuses Lehar Madis Metsallik VII koht

05.03 Lääne-Viru valdade talimängud lauatennis Mihkel Niinemets M I koht

26.02 Finlandia hiihto maraton 50 km Tauno Ojasaar aeg 4:26:10 koht 1678

23.02 Korvpall: M√§√§ri k√ľla - ETR-Builder/K√úG¬†¬†¬†¬† 89:85

20.02 Tartu Maraton 63 km Tauno Ojasaar aeg 5:09:49 koht 2537

17.02 Korvpall: Tapa V√§lja√Ķppekeskus - M√§√§ri k√ľla ¬† ¬† 87:43

13.02. Rahvusvaheline noorte turniir Tallinn Judo Cup 2011  Andres Märtin Metsallik U15 vanuseklassis kehakaalus -46kg V koht

12.02. Rahvusvaheline noorte turniir Tallinn Judo Cup 2011  Lehar Madis Metsallik U10 vanuseklassis kehakaalus -30kg III koht

12.02 Korvpall: M√§√§ri k√ľla - V√§ike-Maarja G√ľmnaasium ¬† ¬†77:88

04.02 Korvpall: SK Rakke - M√§√§ri k√ľla ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† 110:84

25.01 Korvpall: Rakvere Spordikeskus - M√§√§ri k√ľla 64:84

22.01 Korvpall: M√§√§ri k√ľla - Balti Betoon 72:96

9. jaanuar Tsehhi Vabariik Jizerska Padesatka maraton 50 km klassika aeg 4:43:11 koht 2593

7. jaanuaril Lääne-Virumaa 2011.a MV Judos A-klass Andres Märtin Metsallik -50kg I koht

7. jaanuar Tsehhi Vabariik Jizerska Padesatka maraton 30 km vabatehnika aeg 2:16:25 koht 411

 
logo.jpg



Saidil on 7 k√ľlalist